___________________

ПАРТНЕРЫ
RE:MARK 2013

 КОНЬЯЧНЫЙ ПАРТНЕР___________________

ПАРТНЕРЫ ЖУРНАЛА


.

 

заявка
Скачать Заявку на участие. 29 вересня в Києві, в рамках виставки REX-2010 успішно відбулася Сьома Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові дослідження: інструменти та технології». Організатором Конференції цього року виступила UMG International, ведуча дослідницька компанія в Україні. Співорганізаторами форуму стали компанія «Євроіндекс» та Київський національний торговельно-економічний університет. На Конференції традиційно обговорювалися проблеми функціонування світового та національного ринків маркетингових досліджень, взаємини між замовниками досліджень та їх виконавцями, інновації у сфері дослідницьких технологій та інструментарію. Концепція Конференції та основні розглянуті проблеми були визначені Організаційним комітетом форуму ще навесні цього року. Саме тоді представники дослідницьких компаній UMG International, КМІС, Research & Branding Group, «Міжнародна Маркетингова Група» і координатора Конференції редакції журналу «Маркетингові дослідження в Україні» визначили формат події, місце його проведення та основні тематичні блоки.

Учасники Конференції відзначили високий рівень усіх без винятку доповідей. Усі виступи були присвячені актуальним проблемам і, як правило, викликали жваву дискусію між учасниками. У числі найбільш цікавих виступів, на думку слухачів, були доповіді генерального директора компанії MASMI Ukraine Станіслава Чіглінцева, директора по роботі з клієнтами A / R / M / I-Marketing Олександри Титаренко і заст. директора з досліджень Research & Branding Group Анастасії Коломоєць. Серйозний інтерес викликала доповідь професора Нинг Чангху (Ning Changhui), який представляв на форумі Школу бізнесу та управління Китайського південно-центрального економічного та юридичного університету (Китайська Народна Республіка). Його виступлеіе було присвячено актуальній проблемі впливу країни походження на оцінку товарів брендових альянсів. З презентаціями доповідей можна буде найближчим часом ознайомитися на сайті www.marketing-research.in.ua Конференція повною мірою відобразила посткризовий пожвавлення в сфері маркетингових досліджень. Про це свідчили і характер обговорюваних проблем, і загальна кількість учасників Конференції, яке перевищило 130. Це рекордний рівень за весь час проведення форуму. Учасники форуму - і організатори, і спікери, і слухачі - відзначили важливість подібних щорічних зустрічей.

Оргкомітет Конференції дякує UMG International, співорганізаторів форуму та її партнерів, насамперед, MASMI Ukraine, Research & Branding Group і Inmind. Слова подяки спрямовані також на адресу партнерських організацій та компаній: Української асоціації маркетингу, Спілці рекламістів України, Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив, а також генеральному Інтернет-партнеру Конференції компанії Ukr.net і генеральному телевізійному партнеру Першому Діловому каналу. Активну допомогу в організації Конференції зробили також компанії OS-Direct, ТМ «Сандора», «Міжнародна Маркетингова Група», журнал «Маркетинг і реклама». Артур Герасимов, Генеральний директор UMG International, Організатор Конференції: - Криза почала закінчуватися. Але криза поставила перед будь-яким українським бізнесом два найважливіші питання: «Куди рухатися? Як рухатися? »І відповідь на ці питання можна отримати, в першу чергу, завдяки маркетинговим дослідженням. Але допомогти Клієнту розвиватися в сучасних умовах можна тільки тоді, коли змінився ти сам. Конференція стала реальною платформою для спілкування професіоналів, який значно підвищує швидкість наших перемін. Євген Ромат, координатор Конференції, голов. ред. журналу «Маркетингові дослідження в Україні», д-р наук держ. управління, проф. КНТЕУ: - Успіх будь конференції визначається комплексом найважливіших факторів. У їх числі - авторитет організаторів, тематика доповідей, склад доповідачів, формат обговорення. На мій погляд, що пройшла Конференція по всіх цих параметрах пройшла більш, ніж вдало.

Окремий підсумок Конференції - це розуміння її необхідності як чинника розвитку дослідницького бізнесу в Україні. Форум дозволив чітко позначити групу дослідницьких компаній, які не на словах, а на ділі реалізують принципи соціальної відповідальності перед замовниками і галуззю в цілому. У цьому плані - особлива подяка організаторам Конференції, її партнерів і членів Оргкомітету. Спасибі всім, хто брав участь у підготовці та проведенні Конференції! Джерело: www.marketing-research.in.ua

СЬОМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ІНСТРУМЕНТИ І ТЕХНОЛОГІЇ». НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ ЗРІЛОГО ПРОЕКТУ Прес-реліз 25.08.2010 р

За шість років проведення Міжнародна науково-практічскі конференція «Маркетингові дослідження: інструменти та технології» не тільки вижила, а й постійно, з року в рік розвивалася. Головна причина подібної «живучості» - у зростанні ролі маркетингових досліджень як інструменту управління бізнесу.

Вони перетворилися з респектабельного атрибуту бізнесу великих компаній в об'єктивну необхідність цивілізованого управління компаній незалежно від їх масштабу. Починаючи з третьої Конференції, у її назві зникли слова «в Україні». І це не є свідченням відсутності патріотизму. Міжнародний характер форуму реалізується в глобальності і універсальності розглянутих проблем, інтернаціональному складі доповідачів та учасників. Так, за роки проведення Конференції в їх числі побували представники Великобританії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Естонії, Білорусії та Росії.

Онако найважливіша роль Конференції - всередині країни. Організатори перших трьох конференцій - редакція журналу «Маркетингові дослідження в Україні» - незабаром усвідомила, що форум стане досить авторитетним, якщо він буде об'єднувати національний ринок маркетингових досліджень. Редакція зняла з себе місію організатора, передавши (повернувши) її найбільшим гравцям маркетингово-дослідницького ринку. Так, за роки проведення Конференції в числі організаторів виступали такі визнані дослідницькі компанії - лідери, як UMG International, TNS Ukraine, GfK Ukraine, InMind. Нагадаємо, що після делегування організаційних повноважень редакція МІУ залишилася координатором проекту.

На сьогодні Конференція стала практично єдиним традиційним щорічним заходом, на якому зустрічаються всі найбільші оператори українського дослідницького ринку. Практика конференцій показала, що незважаючи на об'єктивні конкурентні протиріччя, що існують між дослідницькими компаніями, у дослідницького ринку багато спільних проблем. Можна вже говорити про те, що форум виконує функції традиційної майданчики обговорення специфічних внутрішньогалузевих проблем. Не кажучи вже про те, що саме Конференція стала місцем демонстрації останніх інноваційних досягнень дослідницьких інструментів і технологій. Важко переоцінити роль Конференції у вихованні замовників маркетингових досліджень. Тому результатами зусиль компаній-організаторів та операторів, що беруть участь у форумі, готуючи доповіді про інновації, користується вся галузь. У цьому плані можна говорити про безсумнівно важливою реалізації внутрішньогалузевої соціальної відповідальності компаній-організаторів і партнерів.

Кілька слів про Сьомій Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингові дослідження: інструменти та технології». Що традиційно буде присутній на форумі і що очікується нового? У першу чергу, з величезним задоволенням можна констатувати, що важку, але почесну місію організатора Конференції поклала на себе одна з найбільших українських дослідницьких компаній «Українська маркетингова група» (UMG International). Особливо важливо відзначити, що зроблено це в умовах, коли наслідки кризи ще не повністю подолані. Відзначимо, що багаторічну участь в організації Конференції - не єдиний приклад реалізації внутрішньогалузевої соціальної відповідальності UMG International. Компанія реалізує проекти з безкоштовного навчання інтерв'юерів (працюючих потім не тільки в Українській Маркетингової Групі), проводить ініціативні дослідження в інтересах всієї галузі, бере активну участь у конференціях з неісследовательской тематиці і прес-конференціях. Все це дозволяє стверджувати, що UMG International на ділі доводить своє лідерство на ринку. Говорячи про наближення Конференції, відзначимо, що роль компанії «Українська Маркетингова Група» зводиться не тільки до істотного організаційно-фінансовій участі, а й підготовці трьох ключових доповідей до програми Конференції.

Традиційно, вже третій рік поспіль співорганізатором Конференції є Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ). Здається, що це реальне відображення ролі даного вузу в підготовці кадрів для українського маркетингу. Також традиційним партнером Конференції залишається дослідницька компанія InMind. У числі нових партнерів форуму - авторитетні українські дослідницькі компанії MASMI Ukraine і Research & Branding Group.

Другий рік поспіль (а якщо врахувати всі роки проведення Конференції - то вчетверте) форум проходить в рамках головної української виставки по маркетингово-рекламної проблематики «REX-2010». Сам майданчик проведення і загальний прогресивний настрій виставки, безсумнівно, позитивно впливають на процедуру проведення Конференції. Дослідницький форум, і теж традиційно, підтримали Українська асоціація маркетингу і Спілка рекламістів України.

Що стосується програми Конференції, то вона об'єктивно відображає рівень розвитку дослідницьких технологій та інструментарію в Україні. Детальна інформація про Програму конференції буде представлена ​​в найближчому прес-релізі дослідницького форуму.

    
ОРГАНИЗАТОРЫ
И ПАРТНЕРЫ
КОНФЕРЕНЦИИ
RE:MARK 2013


 
 ОРГАНИЗАТОР 
КООРДИНАТОР ПРОЕКТА


          
       СООРГАНИЗАТОР


     
            ПАРТНЕРЫ

 
 ГЕНЕРАЛЬНЫЙ
ИНФОРМАЦИОННЫЙ
ПАРТНЕРМВА-ПАРТНЕР


     
    ИНФОРМАЦИОННЫЙ
              ПАРТНЕР
 
 
         ПРИ ПОДДЕРЖКЕ

      


ДИЗАЙН-ПАРТНЕР
 
ИНТЕРНЕТ-ПАРТНЕРЫ

МЕДИА-ПАРТНЕР 

 

главнаяо журналеМаркетинговые исследования в Украине №6архивподпискановостиконференция контакты
Все права защищены ©2007.
Квартиры посуточно Киев и вся Украина . Buy CBD Oil . site . mannatech . Omega VRT350 Juicer Review