___________________

ПАРТНЕРЫ
RE:MARK 2013

 КОНЬЯЧНЫЙ ПАРТНЕР___________________

ПАРТНЕРЫ ЖУРНАЛА


.

 

.

2 жовтня 2013 в УКРІНФОРМі відбулася прес-конференція організаторів та партнерів ReMark 2013.

2 жовтня, о 16.00, у прес - центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ відбулася прес - конференція на тему: «Куди йдуть маркетингові дослідження?». Учасники: Артур Герасимов - генеральний директор компанії UMG International, Євген Ромат - голова Спілки рекламістів України, головний редактор журналу «Маркетингові дослідження в Україні»; Світлана Потоцька - генеральний директор Millward Brown ARMI - Marketing Ukraine.

Детальніше " 18.09.2013 Куди йдуть маркетингові дослідження? Куди йдуть маркетингові дослідження?

Проаналізувати ситуацію в українському дослідному бізнесі покликана Десята Міжнародна конференція Re: Mark-2013, яка відбудеться 11 жовтня.

Детальніше " 16.09.2013 Re: Mark 2013 відбудеться 11 жовтня Концепція Конференції: «Quo Vadimus, або Куди йдемо?». Іншими словами, основні доповіді Конференції будуть присвячені ролі маркетингових досліджень у розробці дієвих прогнозів ситуації, з якою зіткнеться компанія-замовник завтра і навіть післязавтра. Тому в програмі Конференції передбачені доповіді не тільки по інструментах і технологіям маркетингових досліджень, а й масштабні огляди соціально-економічних проблем, з якими всі ми зіткнемося найближчим часом. Детальніше " 01.04.2013 Практичний майстер-клас від Дмитра Роденко

Ми живемо в епоху змін. Найсильніші з нас змінами управляють і досягають своїх цілей, незважаючи на стрімке зміна навколишньої дійсності. Детальніше " 01.04.2013 Соціальна реклама в Україні: без грошей, без пріоритетних тем, без координації

У рамках підготовки 7-го Національного фестивалю соціальної реклами в УНІА УкрІнформ 29 березня 2013 відбулося прес-конференції «Кому потрібна соціальна реклама?». Детальніше " 24.09.2012 Прес-конференція «Український ринок маркетингових досліджень: стан і перспективи розвитку»

25 вересня, про 15-00, в конференц-залі УНІА УКРІНФОРМ відбудеться прес-конференція «Український ринок маркетингових досліджень: стан і перспективи розвитку».

Організатор: компанія «UMG International», коордінація - редакція журналу «Маркетингові дослідження в Україні». Детальніше " 14.09.2012

9-а Міжнародна науково-практична конференція з маркетингових досліджень Re: Mark -2012: програма перевершує очікування!

Дев'ята Міжнародна конференція «Маркетингові дослідження: інструменти та технології» - Re: Mark 2012 пройде 28 вересня 2012 Доповіді за інноваційною актуальній проблематиці підготували досвідчені фахівці з провідних українських дослідницьких компаній: UMG International, MASMI Ukraine, Research & Branding Group, A / R / M / I-Marketing, Advanter Group. Детальніше " 11.10.2011

Словосполучення «студентський фестиваль реклами» зареєстровано як товарний знак

Словосполучення «студентський фестиваль реклами» рішенням Державної служби інтелектуальної власності України зареєстровано як знак для товарів і послуг з усіма витікаючими звідси наслідками. Товарний знак зареєстрований групою фізичних осіб.

Як відомо, в Україні з 2004 року проводиться Український студентський фестиваль реклами, а також регіональні проекти, які в листопаді минулого року об'єдналися в Асоціацію українських студентських фестивалів реклами УСФР- сфері. Асоціація об'єднала Кримський студентський фестиваль реклами, Буковинський студентський фестиваль реклами, Донецький студентський фестиваль реклами та Харківський студентський фестиваль реклами.

Детальніше " 08.10.2011 28.09.2011 р. Відбулась Вже традиційна VIII Міжнародна конференція з проблем маркетингових досліджень в Україні.

Re: Mark'2011

28.09.2011 р. Відбулась Вже традиційна VIII Міжнародна конференція з проблем маркетингових досліджень в Україні. Ее співорганізаторамі в цьом году виступили Українська Маркетингова Група (UMG International), Київський національний торговельно-економічний університет та виставкова компанія "ЄВРОІНДЕКС". Координатором Конференції, як завжди Виступивши єдиний в Україні профільній журнал - "Маркетингові дослідження в Україні" .У Конференції взяли доля понад 100 представителей українського бізнесу, співробітніків дослідних компаний, вікладачів та студентов Із України та Росії. У работе Конференції малі змогу взяти доля усі бажаючі делегатів Першої ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ конференции завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжніх дисциплін, что відбулася на базі КНТЕУ 29 вересня ц.р. Детальніше " 14.09.2011 Прес-конференція напередодні конференції науково-практичної

Дев'ятого вересня ц.р. в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Українці в соціальних інтернет-мережах: дзеркало для героя. Результати маркетингових досліджень ».

У зустрічі з представниками ділової преси взяли участь Артур Герасимов, генеральний директор дослідницької компанії UMG - International, та Євген Ромат, голова Спілки рекламістів України, завідувач кафедри маркетингу і реклами Київського національного торговельно-економічного університету.

    
ОРГАНИЗАТОРЫ
И ПАРТНЕРЫ
КОНФЕРЕНЦИИ
RE:MARK 2013


 
 ОРГАНИЗАТОР 
КООРДИНАТОР ПРОЕКТА


          
       СООРГАНИЗАТОР


     
            ПАРТНЕРЫ

 
 ГЕНЕРАЛЬНЫЙ
ИНФОРМАЦИОННЫЙ
ПАРТНЕРМВА-ПАРТНЕР


     
    ИНФОРМАЦИОННЫЙ
              ПАРТНЕР
 
 
         ПРИ ПОДДЕРЖКЕ

      


ДИЗАЙН-ПАРТНЕР
 
ИНТЕРНЕТ-ПАРТНЕРЫ

МЕДИА-ПАРТНЕР 

 

главнаяо журналеМаркетинговые исследования в Украине №6архивподпискановостиконференция контакты
Все права защищены ©2007.
http://отчетные-документы.com.ua/ . купить слуховой аппарат в украине . click here . cbd free shipping . read this